Potřebujete zajistit catering, oslavu nebo coffee break na míru podle vašich představ, který bude zároveň respektovat zvláštní výživové směry či intolerance vašich hostů?

Rádi vám připravíme pestré pohoštění plné chutí, vůní a barev, které uspokojí všechny vaše smysly. Obrátit se na nás můžete s jakýmkoliv požadavkem na speciální zaměření jídla. Ať si přejete catering pro vegany nebo jen ve stylu bez lepku, bez laktózy nebo zcela bez cukru, bude pro nás radostí vám vyhovět. Samozřejmě můžeme vše přizpůsobit s ohledem na veškeré alergeny. Jen vše potřebujeme vědět při objednávce.

Jídla pro catering či oslavy připravujeme v souladu s naší filozofií – tedy z čerstvých, lokálních, kvalitních a zdravých surovin, z nichž si některé sami vyrábíme. Když nám navíc v přípravě dáte volnou ruku, vykouzlíme pro vás vždy něco netradičního a originálního, na co budou vaši hosté ještě dlouho s úsměvem vzpomínat.

Raut, oslavu, coffee break nebo cokoliv jiného můžete uspořádat v našich prostorách, případně si můžete cokoliv z cateringu objednat k vám – s dovozem, servisem a personálem od nás, nebo jen k vyzvednutí přímo u nás, Je to jen na vás. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.: +420 777 018 062